




Бензокоса Grand БГ-5500
Бензинова коса Grand БГ-5500 — це високоякісний і надійний інструмент для догляду за газоном, який здатний впоратися з найскладнішими завданнями. Ця модель обладнана двотактним двигуном потужністю 5500 Вт, який забезпечує високу продуктивність і ефективність роботи.
У комплекті з косою постачається сім насадок: котушка з волосінню, два варіанти трилопатевої ножі, чотирилопатевий і восьмилопатевий ножі, а також сороказубий перфорований ніж із переможною напайкою і металева котушка з волосінню. Котушка з волосінню дає змогу легко та швидко обрізати траву на невеликих ділянках, а ножі допоможуть вам впоратися з роботою на великих ділянках із густою травою та різними типами покриття.
Крім того, коса Grand БГ-5500 обладнана ранцевим ременем, який забезпечує зручну та комфортну роботу з інструментом упродовж тривалого часу. Також треба зазначити, що ця модель дуже проста у використанні та має невелику вагу, що дає змогу легко переміщати її на потрібну ділянку газону.
Якщо вам потрібен надійний і потужний інструмент для догляду за газоном, то газонокосарка Grand БГ-5500 є ідеальним вибором для вас! Вона дасть вам змогу швидко та якісно підтримувати ваш газон у чудовому стані, а також із легкістю справлятися з найскладнішими завданнями.
Особливості інструмента:
- посилена поршнева група
- суцільнометалевий вал
- захист від відбою
- покращена система запалювання
- плавний пуск
- антивібраційна система
Комплектація інструмента:
- двигун мотокоси Grand БГ-5500
- суцільна штанга
- котушка з волосінню 1 шт.
- насадка павук 1 штука 1 шт
- ніж на три лопаті 2 шт.
- ніж на чотири лопаті 1 шт.
- ніж на вісім лопатей 1 шт.
- ніж на сорок зубів із переможевою напайкою 1 шт
- ремінь на два плеча
- захист для ножа та волосіні
- мірний бачок для розмішування палива з олією
- набір ключів
- ручки керування
- інструкція для ознайомлення та роботи з інструментом
Користуйтеся захисною маскою або окулярами та проведіть обкатку двигуна на цілому бочці за помірного навантаження.
Ціна вказана правильно, технічні параметри заявлені виробником.
Не перегрівайте інструмент, дбайливо ставитеся, і в такому разі він слугуватиме вам довгі роки.
Купить бензокосу в інтернет-магазині Ви завжди зможете, зробивши замовлення через кошик або за зазначеними телефонами. Перебуваючи в будь-якій зоні України, у Харкові, у Києві, заходьте до нас на сайт бензоінструменту та вибирайте відповідний товар.
Інтернет-магазин Prom-sklad на сьогодні є новим форматом сервісу, де на перше місце ми ставимо невинність і порядність, а потімМБ. Ми прагнемо, щоб кожен покупець залишився задоволений. Наш високий рівень обслуговування буде запорукою для подальших відносин. Головне завдання Інтернет-магазинки Prom-sklad допомогти купити інструмент за його призначенням і мінімальною ціною.
Асортимент товару інтернет — prom-sklad безперервно поповнюється новими товарами та Ви зможете купити будь-який інструмент, що цікавить Вас за низькими цінами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 254 мм |
| Ширина скошування ліски | 415 мм |
| Максимальна ширина скошування | 415 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Додаткові характеристики | |
| Плечовий ремінь | Так |
- Ціна: 3 090 ₴


