


Стрічкова шліфувальна машина Eltos ЛШМ-1250

Стрічкова шліфмашина ELTOS ЛШМ-1250 це ручний універсальний інструмент для шліфування, з якого можна зробити стаціонарний верстат. Цей виріб забезпечить грубу та чисту обробку поверхні залежно від зернистості стрічки. Плавний регулятор обертів допоможе вам правильно вибрати швидкість просування стрічки для якісного шліфування. Ця функція необхідна, якщо робота ведеться з чутливими до високої температури матеріалами.
Стрічкова шліфмашина ELTOS ЛШМ-1250 має ергономічний корпус і зручну в обхваті додаткову ручку, яка регулюється за висотою та вручну фіксується. На корпусі є відвід для спрямованого забору будівельного сміття в спеціальний мішок, який йде в комплекті.
ОСОБЕННОСТИ:
- Зручний натяжний механізм
- Висока потужність
- Надійний двигун
- Ергономічні ручки для роботи
- Можливість регулювати швидкість стрічки
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Шліфувальна машина
- Інструкція з експлуатації
- Мішок для скидання пилу
Ціна вказана правильно, технічні параметри заявлені виробником.
Не перегрівайте інструмент, дбайливо ставитеся, і в такому разі він слугуватиме вам довгі роки.
Купити шліфувальну машину в інтернет-магазині, Ви завжди зможете, зробивши замовлення через кошик або за зазначеними телефонами. Перебуваючи в будь-якій зоні України, у Харкові, у Києві, заходьте до нас на сайт Prom-sklad.prom.ua і вибирайте відповідний товар.
Інтернет-магазин Prom-sklad.prom.ua на сьогодні є новим форматом сервісу, де на перше місце ми ставимо невинність і порядність, а потімМБ. Ми прагнемо, щоб кожен покупець залишився задоволений. Наш високий рівень обслуговування буде запорукою для подальших відносин. Головне завдання Інтернет магазину Prom-sklad.prom.ua допомогти купити інструмент за його призначенням і мінімальною ціною.
Асортимент товару інтернет — prom-sklad.prom.ua безперервно поповнюється новими товарами та Ви зможете купити будь-який інструмент, що цікавить Вас за низькими цінами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eltos |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | стрічкова |
| Споживана потужність | 1250 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 380 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Довжина стрічки/листа | 533 мм |
| Ширина стрічки/листа | 76 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Регулювання обертів | так |
| Регулювання положення стрічки | так |
| З переворотом | так |
| Кришка ременя приводу | так |
| Фіксатор кнопки включення | так |
| Система пиловидалення | так |
- Ціна: 2 376 ₴
