
Мотокоса CRAFT-TEC GS-777

Бензокоса CRAFT-TEC GS-777 — один із найпопулярніших і найпопулярніших інструментів побутового рівня. Виробники нагородили високою потужністю, зручною конструкцією й невеликою вагою. За відгуками покупців, пристрій ефективно використовувати на газонах невеликої площі, з рівною й нерівною поверхнею.
Бензинова коса комплектується двома насадками: котушкою з волосінню й ніж із переможною напайкою на 40 зубів. Котушка з волосінню дає змогу легко та швидко обрізати траву на невеликих ділянках із густим покриттям, а ніж із переможеною напайкою ідеально підходить для скошування жорсткої, високої або сухої трави, і навіть молодих кущів і пагонів дерев.
Бензокоса CRAFT-TEC GS-777 комплектується розбірною дворучною ручкою і спеціальним ранцем, який розподіляє вагове навантаження під час роботи. Ручки мають гумові накладки під руки, а на одній із них зручно розташовані кнопки керування.
Особливості інструмента:
- посилена поршнева група
- суцільнометалевий вал
- захист від відбою
- покращена система запалювання
- антивібраційна система
Комплектація інструмента:
- двигун бензокоси CRAFT-TEC GS-777
- суцільна штанга
- котушка з волосінню
- ніж на сорок зубів із переможевою напайкою
- ремінь на два плеча
- захист для ножа та волосіні
- мірний бачок для розмішування палива з олією
- набір ключів
- ручки керування
- інструкція для ознайомлення та роботи з інструментом
- талон на безплатне обслуговування за гарантії
Користуйтеся захисною маскою або окулярами та проведіть обкатку двигуна на цілому бочці за помірного навантаження.
Ціна вказана правильно, технічні параметри заявлені виробником.
Не перегрівайте інструмент, дбайливо ставитеся, і в такому разі він слугуватиме вам довгі роки.
Купить бензокосу в інтернет-магазині Ви завжди зможете, зробивши замовлення через кошик або за зазначеними телефонами. Перебуваючи в будь-якій зоні України, у Харкові, у Києві, заходьте до нас на сайт бензоінструменту та вибирайте відповідний товар.
Інтернет-магазин Prom-sklad на сьогодні є новим форматом сервісу, де на перше місце ми ставимо невинність і порядність, а потімМБ. Ми прагнемо, щоб кожен покупець залишився задоволений. Наш високий рівень обслуговування буде запорукою для подальших відносин. Головне завдання Інтернет-магазинки Prom-sklad допомогти купити інструмент за його призначенням і мінімальною ціною.
Асортимент товару інтернет — prom-sklad безперервно поповнюється новими товарами та Ви зможете купити будь-який інструмент, що цікавить Вас за низькими цінами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Craft-Tec |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип | Мотокоса |
| Стан | Новий |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 254 мм |
| Максимальна ширина скошування | 415 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 9000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Потужність двигуна | 4.5 |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 45 куб. см |
| Тактность двигуна | Двотактний |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Складна ручка | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Антивібраційна система | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр ріжучого ножа | 254 мм |
| Паливна суміш | Бензин АІ-92 + масло 2Т для двотактних двигунів |
| Система заводки | Ручний стартер |
| Охолодження двигуна | Примусово повітряне |
| Привод штанги | Суцільнометалевий вал |
- Ціна: 2 385 ₴
