




Акумуляторна коса Grand АТГ-20 2в1
Безплатна доставка на відділення Нової пошти
Grand АТГ-20 2в1 — це сучасний потужний акумуляторний тример, який поєднує функціональність і зручність у використанні. Завдяки безщітковому двигуну, модель вирізняється високою продуктивністю, довговічністю й енергоефективністю.
Тример укомплектований двома Li-Ion акумуляторами 20 В, 4 Аг (тип М), які забезпечують тривалий час автономної роботи. Швидкість обертання двигуна досягає 5000 об/хв, що гарантує якісний і рівномірний покос.
Конструкція передбачає штангу, яка складається навпіл, що неабияк спрощує транспортування та зберігання. Ширина скошування — 420 мм, що дає змогу швидко обробляти великі ділянки.
Завдяки велосипедним держакам тример зручно тримати й контролювати в процесі роботи. Легка вага и ергономічні органи керування забезпечують максимальний комфорт і мінімальне навантаження на руки.
Grand АТГ-20 2в1 — це ідеальне рішення для догляду за газоном, що поєднує потужність, зручність і мобільність!
Особливості тримера:
- незалежність від електромережі
- безщітковий двигун
- захист від відбою
- три режими регулятора швидкості: 0-2500,0-3500,0-5000 обертів за хвилину
- антивібраційна система
Комплектація тримера:
- двигун тримера Grand АТГ-20 2в1
- розбірна штанга
- батареї 2 штуки
- зарядний пристрій
- котушка з волосінню
- ніж із переможною напайкою на 40 зубів
- ремінь
- захисний кожух для ножа та котушки
- ручки для керування
- набір ключів
- інструкція для ознайомлення
Ціна на продукцію завжди вказана правильно, можливості та технічні характеристики заявлені виробником.
Перед роботою проводьте обкатку двигуна за малого навантаження.
Користуйтеся захисною маскою або окулярами та проведіть обкатку двигуна на цілому бочці за помірного навантаження.
Купити якісний тример в інтернет-магазині на всій території України, у Харкові, у Києві, Ви зможете зробити замовлення через кошик на кожній сторінка нашого сайту інструментів або за зазначеними телефонами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Тип | Тример |
| Стан | Новий |
| Живлення | Акумулятор |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 255 мм |
| Ширина скошування ліски | 420 мм |
| Максимальна ширина скошування | 420 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Максимальна кількість обертів | 5000 об/хв |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Кількість акумуляторів | 2 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Складна ручка | Так |
| Регулювання ручки по висоті | Так |
| Плечовий ремінь | Так |
| Антивібраційна система | Так |
- Ціна: 4 300 ₴

