




Акумуляторна ланцюгова пила Grand АПЦ-20А/12-4
Безкоштовна доставка в подарунок на відділення Нової пошти
Акумуляторна ланцюгова пила АПЦ-20А/12-4 – пилка з безщітковим двигуном, розроблена для професійного та побутового використання.
Grand АПЦ-20А/12"-4 обладнана шиною завдовжки 300 мм (12") і додатковою короткою шиною 250 мм (10"), що дає змогу вибирати оптимальний формат для конкретних завдань. Разом із двома шинами постачаються два цепи "супер зуб"" з кроком 1/4", які забезпечують чисте та точне різання.
Живлення здійснюється від одного літій-іонного акумулятора 20 В 4 А/год, а в комплекті передбачені дві батареї, що дає змогу працювати без тривалих перерв. Для контролю рівня заряду передбачена індикація батареї.
Автоматична система змащення підтримує ланцюг оптимально. Зручна система фіксації шини та швидке натягування ланцюга дають змогу легко обслуговувати інструмент без використання додаткових пристроїв. Для зручного зберігання і транспортування пилка упакована в міцний пластиковий кейс.
Grand АПЦ-20А/12-4 — це потужна, швидкісна та мобільна акумуляторна пила, що ідеально підходить для різних завдань і інтенсивного використання в побуті.
Особливості інструмента:
- безщітковий двигун
- незалежність від електромережі
- автоматична система змащення ланцюга
- автоматична система натягування ланцюга
- антивібраційна система
Комплектація інструмента:
- пила акумуляторна Grand АПЦ-20А/12-4
- два акумулятори по 4 ампери
- зарядний пристрій
- ключ
- пиляльна шина 30 см
- пиляльна шина 25 см
- ланцюг супер зуб 2 штуки
- інструкція для ознайомлення
- пластиковий кейс
Ціна на продукцію завжди вказана правильно, можливості та технічні характеристики заявлені виробником.
Користуйтеся захисною маскою або окулярами та проведіть обкатку двигуна за помірного навантаження.
Купити недорогий пилку в інтернет-магазині на всій території України, у Харкові, у Києві, Ви зможете зробити замовлення через кошик на кожній сторінка нашого сайту або за зазначеними телефонами.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Живлення | Акумулятор |
| Довжина шини | 300 мм |
| Крок ланцюга | 1/4" |
| Швидкість обертання ланцюга | 360 м/сек |
| Змазка ланцюга | Автоматична (вбудована) |
| Тип товару | Ланцюгова акумуляторна пила |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Час заряду акумулятора | 1.5 хв |
| Додаткові функції | |
| Гальмо ланцюга | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Безключове регулювання натягу ланцюга | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Захист від сколювання стружки, осколків | Так |
| Набір насадок | Так |
| Додатковий акумулятор | Так |
- Ціна: 3 510 ₴



