




Електрокоса GRAND КГ-2700
Безкоштовна доставка в подарунок на відділення Нової пошти
Електрична коса Grand КГ-2700 — це потужний і надійний інструмент для догляду за Вашою ділянкою. Завдяки потужності 2700 Вт і кількості обертів 7000 об./хв, вона швидко й ефективно скісне газон будь-якої площі
Ця коса обладнана розбірною штангою, що дає змогу зручно збирати та транспортувати її. Т-подібна (велосипедна) ручка забезпечує комфортну й безпечну роботу з інструментом, що дає змогу використовувати косу навіть у разі тривалої роботи. Плавний пуск знижує навантаження на двигун і збільшує термін експлуатації коси.
Коса газонна Grand КГ-2700 — це ідеальний вибір для тих, хто шукає надійний і ефективний інструмент для догляду за своїм газоном. Вона допоможе швидко й ефективно усунути всі вади на газоні та зробить його привабливим і здоровим.
Особливості інструмента:
- сучасний дизайн
- двигун із мідною обвиткою
- плавний пуск
- розбірна штанга
- захист від відбою
- антивібраційна система
Комплектація інструмента:
- електричний тример Grand КГ-2700
- розбірна штанга
- котушка з волосінню
- ніж на три лопаті
- ремінь на плече
- захисний кожух для ножа та котушки
- набір ключів
- інструкція для ознайомлення
Ціна на продукцію завжди вказана правильно, можливості та технічні характеристики заявлені виробником.
Користуйтеся захисною маскою або окулярами та проведіть обкатку двигуна за помірного навантаження.
Купити недорогу косу в інтернет-магазині на всій території України, у Харкові, у Києві, Ви зможете зробити замовлення через кошик на кожній сторінка нашого сайту або за зазначеними телефонами.
Інтернет-магазин prom-sklad.in.ua на сьогодні є новим форматом сервісу, де на перше місце ми ставимо невинність і порядність, а потімМБ. Ми прагнемо, щоб кожен покупець залишився задоволений. Наш високий рівень обслуговування буде запорукою для подальших відносин. Головне завдання Інтернет-магазинки Prom-sklad допомогти купити інструмент за його призначенням і мінімальною ціною.
Асортимент товару інтернет — prom-sklad.in.ua безперервно поповнюється новими товарами та Ви зможете купити будь-який інструмент, що цікавить Вас за низькими цінами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRAND |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Тример |
| Стан | Новий |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Ширина скошування ножа | 254 мм |
| Ширина скошування ліски | 415 мм |
| Тип штанги | Пряма |
| Розташування двигуна | Зверху |
| Характеристики електродвигуна і акумулятора | |
| Споживана потужність | 2700 Вт |
| Додаткові характеристики | |
| Тип рукоятки | U-подібна (велосипедний) |
| Плечовий ремінь | Так |
| Антивібраційна система | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість обертів холостого ходу | 7000 |
- Ціна: 2 700 ₴



