
Лобзик електричний DWT STS06-85 DV
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості:
- металевий корпус редуктора
- можливість регулювання частоти ходу
- можливість фіксації кнопки пуску
- висока потужність
- захист від перевантаження
Комплектація
- лобзик DWT STS06-85 DV
- лінійка
- перехідник під пилосос
- інструкція з експлуатації
- паковання з логотипом компанії зі щільного картону
Ціна вказана правильно, технічні параметри заявлені виробником.
Купити електролобзик у Харкові, у Києві, по всій Україні Ви зможете, зробивши замовлення через кошик на кожній сторінці нашого інтернет-магазину електроінструментів або за зазначеними телефонами.
Інтернет-магазин Prom-sklad.prom.u, на сьогодні є новим форматом сервісу, де на перше місце ми ставимо невинність і порядність, а потімшкоджуємо. Ми прагнемо, щоб кожен покупець залишився задоволений. Наш високий рівень обслуговування буде запорукою для подальших відносин. Головне завдання інтернет-магази Prom-sklad.prom.ua допомогти купити інструмент за його призначенням і мінімальною ціною.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 650 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | DWT |
| Довжина ходу пилки | 26 мм |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3000 хід/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Маятниковий хід | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Регулювання маятникового ходу | 4 |
| Система погашення вібрації | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 1 700 ₴
